LAZZARETH - hudba, která léčí

 

 

OMLOUVÁME SE, ALE NA TÉTO ČÁSTI NAŠICH STRÁNEK

SPOLEČNĚ S HUDEBNÍMI PUBLICISTY JEŠTĚ PRACUJEME!

 

 

Já nějakou zásadní připomínku k vašemu vystoupení nemám. Bylo mi především sympatické, že nejste jen coverband jako někteří jiní účastníci letošního ročníku. :-) A prostě se mi to opravdu celkem líbilo. Sice samozřejmě, pravda, vůbec nic objevného, ale na druhou stranu ono v rockové muzice nacházet (a nalézat) něco dodnes netušeného je už takřka nemožné a tzv. progresivita je mnohdy pouze rádoby progresivita... Takže určitou předvídatelnost či nepřekvapivost vám nemám potřebu vyčítat. Samotné písničky byly fajn, podané s chutí a s relativní herní i vokální jistotou.

Petr Korál, hudební publicista a předseda odborné komise přehlídky Doktorfest 2017 

  • jedna.jpg
  • dve.jpg
  • tri.jpg

 

LAZZARETH - léčivý rock pro dospělé ve Staré Pekárně (Glena Rauerová)

Poctivý bluesrockový zvuk a vlastní písně nabízí královéhradecká skupina zformovaná ze tří medicínsky vzdělaných odborníků v nejlepších letech, které na bicí doplňuje syn jednoho z nich. Koncem března si její pozitivní energii mohli užít fanoušci i náhodní návštěvníci v brněnské Staré Pekárně.

více...

 

Přesah tvůrčí imaginace undergroundu (Petr Hrudka)

Večer zahřívala hradecká blues-rocková kapela Lazzareth. Příznačně nazvaná. S příznačným sloganem "hudba, která léčí". Humor s biblických odkazem cením.

více...

 

Reference:                              

1)https://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihomoravsky-kraj/brno-mesto/5296-43741-lazzareth--lecivy-rock-pro-dospele-ve-stare-pekarne.html

2)http://hudebnizapisnik.blogspot.cz/2017/02/presah-tvurci-imaginace-undergroundu.html

© VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA LAZZARETH - hudba, která léčí DESIGN © MILUŠE ŘEHŮŘKOVÁ, WWW.REGRAFIKA.CZ